Pište blogBlog je snadná možnost, jak jednoduše a zdarma publikovat na internetu.
Blog může být čímkoliv, co chcete:

- internetový deník, magazín
- fotogalerie
- zápisník myšlenek a názorů
- firemní věstník
- místo pro oznamování novinek (newsletter)
- stránky školní třídy
- místo pro diskuzi s přáteli
- propagace či komunikace svých projektů


Co musím umět?
Jen psát česky – na blog nepotřebujete znalosti počítačových jazyků, grafických programů ani jakéhokoliv kódování. Příspěvky můžete psát podobně jako ve Wordu.

Jak mohu začít?
Zaregistrujte se na našem webu. Kdykoli se potom přihlásíte, máte možnost vkládat své blogové příspěvky, které se řadí k vašemu jménu či přezdívce.
Blogovat na webu Qidění & Xlyšení můžete zdarma a své příspěvky můžete kdykoli upravovat či smazat.

Jeden z prvních bloggerů byl pravděpodobně Justin Hall, který začal jako student Swarthmore College v roce 1994 psát svůj první blog. Fenomén blogování prošel bouřlivým vývojem, kdy vznikalo nespočet blogových serverů i samostatných blogů až do dnešních dnů, kdy blogové servery skomírají nebo zcela ruší svou činnost, protože bloggeři se realizují na sociálních sítích, jako je Facebook a podobně.

Vlastní individuální blog má dnes většinou jen malou návštěvnost. Jako určité řešení je psát blog v rámci nějakého komunitního či zpravodajského serveru, kde publikuje více lidí a zároveň se zde vyskytuje více čtenářů. Pokud má blog kvalitní a užitečný obsah, pozornost čtenářů si přitáhne.

Web Qidění & Xlyšení Vám nabízí příjemný prostor pro Vaše blogování a k Vašim příspěvkům přivede čtenáře.

Sami rozhodněte, zda je éra blogování minulostí či nikoli! Blogujte a pište tak novou éru, do níž otisknete část své individuality!

Web Qidění & Xlyšení je Vám xlužbám!

1. Zaregistrujte se
2. Přihlašte se
3. Pište blog

Často kladené dotazy (FAQ) a odpovědi na ně naleznete ZDE.
qx.gif