Qidění & Xlyšení

Autor qx | 7.11 2012 | 3080 x přečteno | Kategorie: Tvorba webu, Web QX
S nadšením a s radostí k Vám přicházíme s novou nabídkou! Ba mohli bychom říci, že Vám s nadšením otevíráme nový světadíl! Co je nového?

Internet se přece dávno stal běžnou součástí našich životů. Žije non-stop, on-line, je paralelním světem, mikrokosmem, do kterého se všechny naše kroky promítají anebo odkud naše kroky dostávají svůj směr. Již dávno nejde jen o virtuální neskutečno. A pro toho, kdo dosud nenašel svou cestu dovnitř, Qidění & Xlyšení definuje nové revoluční podmínky. Web všem, vše Qidění & Xlyšení!
Internet dávno není světem jen pro programátory, specialisty a pro vyvolené. Chcete-li vyplout do jeho vod a bránila Vám v tom dosud bariéra finanční nedostupnosti, nepřátelství vůči počítačovým technologiím anebo jen nechuť trávit čas u monitoru, je tady Qidění & Xlyšení, aby vytvořilo most a Vaši představu zhmotnilo ve skutečnost.

Moderní doba nás zavaluje instatními nabídkami stresující rychlostí. Potřebujete-li cokoli, musíte složitě a zdlouhavě hledat, filtrovat, třídit, analyzovat a posléze vykazovat, reportovat a jinak zdaňovat.

Posláním Qidění & Xlyšení (ve zkratce QX) je vytvářet nezávislý prostor pro vznik a budování komunit, sdílení, komunikaci. Bouráme bariéry, ať už jde o finanční stránku nebo o technickou dovednost.

Vytvoříme Vám webové stránky. Poskytneme Vám prostor pro komunikaci na internetu. Poradíme. Máme nadhled, myslíme tvořivě, tvoříme zábavně. Budujeme prostor pro Váš nápad, nabízíme nástroje a řešení pro Vaši kreativitu, komunikaci a sdílení.

Qidění & Xlyšení přichází s novým pohledem na věc. Odhodíme vše, co je nadbytečné, složité nebo drahé. Dostaneme se k jádru věci a Vy tak dostanete, co chcete. Naším heslem je: Jednoduše a přátelsky. Přátelství jako hodnota na které lze stavět.
Stavíme lidsky a neautomatizovaně.

Hodnoty:
Dobré vztahy • Slovo, které platí • Spolehlivost a kvalita odvedené práce

Cíl:
Přátelská služba ve špičkové kvalitě za cenu, která Vám udělá radost.
Vaše spokojenost, že dostanete to, co potřebujete.


 
Komentáře jsou vlastnictvím autora. Neodpovídáme za jejich obsah.
qx.gif